logotype
1% dla Ani Wieczorek | 

Zawody

BANER_LS_RYBIENIEC_2016-2017 FB

3 GUN.pl

zaprasza na V zawody Ligi Sportera

sezonie 2016/2017

Termin:

03.06.2017- Przedmecz (rozpoczęcie - 10.00)

04.06.2017- Zawody ( brefing przed zawodami - 8.30/ pierwsze strzały na torach - 9.00 )

Miejsce: Strzelnica OSS Rybieniec

Kontakt: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.   

Jakub - 600 jeden 41878

Ilość torów: 5

Ilość strzałów: ok.200

Ilość amunicji (przy 100% celności): w przygotowaniu

(w przypadku strzelby i pistoletu ilości mogą ulec zmianie ze względu na dowolność wyboru broni do ostrzelania celów)

UWAGA - ISTNIEJE MOZLIWOŚĆ STRZELANIA W DNIU 2.06 (PIĄTEK) - OSOBY ZAINTERESOWANE PROSZONE SĄ O KONTAKT Z KIEROWNIKIEM ZAWODÓW

Ilość zawodników: 60

Opłata startowa płatna tylko przelewem:

180 PLN- jeżeli płatność nastąpi do 25.05.2017
250 PLN- jeżeli płatność nastąpi w dniu zawodów

Opłata startowa nie podlega zwrotowi, ale może zostać przeniesiona na innego zarejestrowanego zawodnika.

Dane do przelewu:

GS ,,Activer” Poznań

44 1320 1016 2170 9096 2000 0002

W tytule przelewu należy napisać: LS2017/5 oraz imię i nazwisko uczestnika.

Uwaga.

Osoby bez wpłaty będą wpisywane wyłącznie na listę rezerwową. Wpisanie na listę rezerwową nie gwarantuje startu w zawodach, a o kolejności rejestracji decyduje kolejność wpłat.

Przedmecz

1. JACEK Zdzisław, KABAR Łódź - KLASYCZNA

2. STADNICKI Jakub, ZIEMIA Chełmińska - KLASYCZNA

3. SZYMANIAK Wiktoria, TARCZA Szamotuły - TAKTYCZNA

4. KLACZYŃSKI Krzysztof, TARCZA 96 Poznań - OTWARTA

5. POPŁAWSKI Rafał, ZKS Warszawa - TAKTYCZNA+

6. KOZŁOWSKI Marek, KABAR Łódź - KLASYCZNA

7. KAUC Tomasz, KABAR Łódź - TAKTYCZNA

8. MIERZEJEWSKI Dariusz, STARY WIARUS Łomianki - OTWARTA

9. NIEWIADOMSKI Piotr, STARY WIARUS Łomianki OTWARTA

10. TALAREK Andrzej, ZKS Warszawa - KLASYCZNA    (2.06)

11. GŁUCH Marcin, ZAWISZA Bydgoszcz - KLASYCZNA

12. WANDZEL Robert, KABAR Łódź - TAKTYCZNA+    (2.06)

13. BORKOWSKI Łukasz, ZKS Warszawa - KLASYCZNA    (2.06)

14. SZCZĘSNY Bartosz, ŚLĄSK Wrocław - TAKTYCZNA+    (2.06)

15. RADASZEWSKI Piotr, ZIEMIA Chełmińska - KLASYCZNA

16. TALARCZYK Marcin, ZIEMIA Chełmińska - KLASYCZNA

17. DOBRZYNIAK Radosław, ZIEMIA Chełmińska - KLASYCZNA

18. ŁOPACIŃSKI Piotr, ŚLĄSK Wrocław - TAKTYCZNA+    (2.06)

19. MODER Paweł, ZKS Warszawa - OTWARTA

20. SZOPIŃSKI Tomasz, OLENDER Wielka Nieszawka - KLASYCZNA

21. ANTEPOWICZ Witold, LEGIA Warszawa - TAKTYCZNA+

22. HABIOR Marek, LEGIA Warszawa - TAKTYCZNA

23. CZEKALA Tomasz, ZKS Warszawa - TAKTYCZNA

24. ŚRUTEK Mścisław, ZIEMIA Chełmińska - KLASYCZNA

Zawody 

SKŁAD 1 (zamknięty)

1. K. Karol, IGLICA Warszawa - OTWARTA

2. MAUS Dawid, S.S.Cz.Z.Ch. Chełmno - TAKTYCZNA

3. ZGUTKA Maciej, NTS Grudziądz - TAKTYCZNA

4. DYNARZEWSKI Dariusz, NTS Grudziądz - TAKTYCZNA

5. DYNARZEWSKA Monika, NTS Grudziądz - TAKTYCZNA

6. ZGUTKA Jacek, NTS Grudziądz - TAKTYCZNA

7. WOLFF Michał, NTS Grudziądz - KLASYCZNA

8. CIEĆKO Mateusz, NTS Grudziądz - KLASYCZNA

9. TESZ Piotr, NTS Grudziądz - KLASYCZNA

10. WANIOŁKA Marcin, STARY WIARUS Łomianki - TAKTYCZNA+

11. MIERZEJEWSKI Krystian, STARY WIARUS Łomianki - TAKTYCZNA+

12. PISKUREWICZ Łukasz, ZIEMIA Chełmińska - TAKTYCZNA

SKŁAD 2

1. KAŁUŻNY Mateusz, GILZA Pleszew - TAKTYCZNA+

2. GAWRYŚ Paweł, GARDA Ostróda - TAKTYCZNA +

3. SŁODKOWSKI Przemysław, ZKS Warszawa - TAKTYCZNA+

4. OSTROWSKI Michał, LEGIA Warszawa - TAKTYCZNA+

5. WILKOS Grzegorz, STS Szczecin - KLASYCZNA

6. LEWANDOWSKI Przemysław, KABAR Łódź - OTWARTA

7. RADOMSKI Marek, ZKS Warszawa - TAKTYCZNA

8. MIROWSKI Adam, STS Szczecin - TAKTYCZNA

9. KUCZYŃSKI Piotr, ZKS Warszawa - TAKTYCZNA



SKŁAD 3

1. RZEPA Rafał, TARCZA 96 Poznań - TAKTYCZNA+

2. OZYRA Marcin, TARCZA 96 Poznań - TAKTYCZNA+

3. OSMOŁA Rafał, STARY WIARUS Łomianki - OTWARTA

4. MIKOŁAJCZYK Patryk, STARY WIARUS Łomianki - OTWARTA

5. STEPURA Leszek, IC Piła - TAKTYCZNA+

6. HECK-ROMANKIEWICZ Agnieszka, PRETOR Gorzów WLKP. - TAKTYCZNA

7. HECK Michał, PRETOR Gorzów Wlkp. - TAKTYCZNA

8. MACKIEWICZ Łukasz, PRETOR Gorzów Wlkp. - TAKTYCZNA

9. CZAJKOWSKI Sebastian, TARCZA 96 Poznań - TAKTYCZNA+

SKŁAD 4

1. KUPIDŁOWSKI Andrzej, ZKS Warszawa - TAKTYCZNA+

2. RAWSKI Maciej, ŚLĄSK Wrocław - KLASYCZNA

3. CUDNY Michał, KABAR Łódź - OTWARTA

4. BIEGAJ Michał, ZKS Warszawa - OTWARTA

5. PANIEŃSKI Paweł, TARCZA 96 Poznań - TAKTYCZNA

6. JAŚKIEWICZ Krzysztof, ZAWISZA Bydgoszcz - KLASYCZNA

7. MORYL Paweł, OSS Rybieniec - OTWARTA

8. GOSSA Jakub, VIS Kwidzyn - TAKTYCZNA

9. PODSIEDLAK Maciej, Klub Strzelających Inaczej - TAKTYCZNA

SKŁAD 5 (zamknięty)

1. JUREK Maciej, 7 Wymiar - TAKTYCZNA+

2. KARCZEWSKI Andrzej, ZAWISZA Bydgoszcz - KLASYCZNA

3. URBAN Tomasz, ZIEMIA Chełmińska - KLASYCZNA

4. URBAN Magdalena, ZIEMIA Chełmińska - KLASYCZNA

5. MYK Dominika, PETRUCI Shooting - OTWARTA

6. MYK Dawid, PETRUCI Shooting - OTWARTA

7. RÓŻAŃSKI Tomasz, ZAWISZA Bydgoszcz - KLASYCZNA

8. GURTOWSKI Maciej, ZAWISZA Bydgoszcz - KLASYCZNA

9. MITULSKI Leszek, TARCZA Szamotuły - OTWARTA

10. MICHALSKI Piotr, ŚWIT Starachowice - TAKTYCZNA+

11. ZIELIŃSKI Jakub, ZAWISZA Bydgoszcz - KLASYCZNA

12. DOBOSZ Artur, TARCZA 96 Poznań - OTWARTA

Lista rezerwowa (wg. kolejności rejestracji)

1. Magda Wrzesień-Ostrowska

2. Norbert Kiderys

3. Maciej Bączkowski

4. Artur Wilczyński

5. Damian Bochyński

6. Michał Szpilewicz

7. Paweł Musiał

8. Andrzej Karczewski

9. Zdzisław Mastaliński

10. Paweł Szymański