logotype
1% dla Ani Wieczorek | 

Zawody


Stowarzyszenie Bellona Kalisz oraz Stowarzyszenie Activer Poznań

zapraszają na III zawody rankingowe Ligi Sportera w sezonie 2017/2018

Termin:

10.03.2018 - przedmecz:  rejestracja od 8.00, pierwsze strzały 9.00

11.03.2018 - zawody: rejestracja od 7.30, rozpoczęcie 8.15, pierwsze strzały 9.00

Miejsce: strzelnica Podstolice k. Wrześni

Kontakt: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

pięc024857pięc1



Ilość torów: 5

Ilość strzałów: ok. 200

Ilość amunicji (przy 100% celności):

pistolet - ? szt.

karabin - ? szt.

strzelba - ? szt. 

Rejestracja: 

Rejestracja: tylko internetowa


Ilość zawodników: 60 (12 osób w 5 składach)

Opłata startowa płatna tylko przelewem:

180 PLN- jeżeli płatność nastąpi do 27.02.2018
300 PLN- jeżeli płatność nastąpi w dniu zawodów

Opłata startowa nie podlega zwrotowi, ale może zostać przeniesiona na innego zarejestrowanego zawodnika.

Dane do przelewu:

Stowarzyszenie Grupa Strzelecka ACTIVER Poznań

44 1320 1016 2170 9096 2000 0002

W tytule przelewu należy napisać: Liga Sportera III/2018 oraz imię i nazwisko uczestnika.

Uwaga.

Osoby bez wpłaty będą wpisywane wyłącznie na listę rezerwową. Wpisanie na listę rezerwową nie gwarantuje startu w zawodach, a o kolejności rejestracji decyduje kolejność wpłat. 


PRZEDMECZ

1. ZDZISŁAW Jacek, KABAR Łódź - KLASYCZNA

2. KOZŁOWSKI Marek, KABAR Łódź - TAKTYCZNA

3. KAUC Tomasz, KABAR Łódź - TAKTYCZNA

4. TALAREK Andrzej, ZKS Warszawa - KLASYCZNA

5. BEREZOWSKI Paweł, ZKS Warszawa - KLASYCZNA

6. BOJANOWSKI Piotr, ZKS Warszawa - KLASYCZNA

7. SZYMANIAK Wiktoria, TARCZA 96 Poznań - TAKTYCZNA

8. WANDZEL Robert, KABAR Łódź - TAKTYCZNA

9. SĘK Ireneusz, TARCZA 96 Poznań - KLASYCZNA

10. GRZEŚKOWIAK Robert, TARCZA 96 Poznań - KLASYCZNA

11. HABIOR Marek, LEGIA Warszawa - TAKTYCZNA

12. ANTEPOWICZ Witold, LEGIA Warszawa - TAKTYCZNA+

14. ORLIŃSKI Dominik, DYWIZJON Poznań - KLASYCZNA

15. ŚWIĆ Marcin, DYWIZJON Poznań - KLASYCZNA

16. WYZGAŁA Robert, KABAR Łódź - OTWARTA

17. JANISIÓW Marcin, DYWIZJON Poznań - KLASYCZNA

18. KEMPKA Dominik,  TARCZA 96 Poznań - OTWARTA

19. KRÓLSKI Bartosz, TARCZA 96 Poznań - KLASYCZNA

20. STERZYŃSKI Michał, DWÓR Grunwaldzki Poznań -OTWARTA

21. CHOLEWA Łukasz, TARCZA 96 Poznań - TAKTYCZNA

22. PANIEŃSKI Paweł, TARCZA 96 Poznań - OTWARTA

23. DUBOWIK Krzysztof, AMATOR - KLASYCZNA

24. LIS Krzysztof, DYWIZJON Poznań - TAKTYCZNA+

25. STAWIŃSKI Piotr, DEFENDU Poznań - TAKTYCZNA+

DZIĘŃ GŁÓWNY ZAWODÓW

SKŁAD 1 (zamknięty)

1. PAWLIK Krzysztof, WSS Wrocław - TAKTYCZNA+

2. WILCZYŃSKI Artur, LEGIA Warszawa - TAKTYCZNA+

3. PAŁKA Tadeusz, SALWA Wołomin - KLASYCZNA

4. CUDNY Michał, PROELIA Warszawa - OTWARTA

5. HECK Michał, PRETOR Gorzów Wlkp. - TAKTYCZNA

6. ROMAKIEWICZ-HECK Agnieszka, PRETOR Gorzów Wlkp. - TAKTYCZNA

7. MITULSKI Leszek, TARCZA Szamotuły - OTWARTA

8. KOROŚCIK Tomasz, COLT Łódź - TAKTYCZNA+

9. GUSTA Tomasz, COLT Łódź - TAKTYCZNA+

10. ŁAZIŃSKI Paweł, STS Szczecin - TAKTYCZNA

11. KAROŃ Piotr, PRETOR Gorzów Wlkp. - TAKTYCZNA+

12. CZEKALA Tomasz, ZKS Warszawa - TAKTYCZNA


SKŁAD 2 (zamknięty)

1. GAWRYŚ Paweł, GARDA Ostróda - TAKTYCZNA

2. MAZUR Joanna, TARCZA 96 Poznań - OTWARTA

3. BOCHEŃSKA Aneta, TARCZA 96 Poznań - OTWARTA

4. GURTOWSKI Maciej, ZAWISZA Bydgoszcz - KLASYCZNA

5. ŚRUTEK Mścisław, ZIEMIA Chełmińska - KLASYCZNA

6. GRELLA Bartlomiej, GILZA Pleszew - TAKTYCZNA

7. SZOPIŃSKI Tomasz, OLENDER Wielka Nieszawka - TAKTYCZNA+

8. BORKOWSKI Łukasz, PROELIA Warszawa - KLASYCZNA

9. POPŁAWSKI Rafał, ZKS Warszawa - TAKTYCZNA+

10. URBAN Magdalena, ZAWISZA Bydgoszcz - OTWARTA

11. ZGUTKA Maciej, NTS Grudziądz - TAKTYCZNA+

12. MICHNOWSKA Małgorzta, NTS Grudziądz - TAKTYCZNA


SKŁAD 3 (zamknięty)

1. PIASECKI Artur, STS Szczecin - OTWARTA

2. OLECH Paweł, STS Szczecin - KLASYCZNA

3. SZULIŃSKI Adam, STS Szczecin - OTWARTA

4. PONCYLIUSZ Wojciech, STS Szczecin - TAKTYCZNA

5 CZAJKOWSKI Sebastian, TARCZA 96 Poznań - TAKTYCZNA+

6. RZEPA Rafał, TARCZA 96 Poznań - TAKTYCZNA+

7. OZYRA Marcin, TARCZA 96 Poznań - TAKTYCZNA

8. OSTROWSKI Michał, LEGIA Warszawa - TAKTYCZNA+

9. OSMOŁA Rafał, STARY WIARUS Łomianki - TAKTYCZNA+

10. WOLIŃSKI Emil, SNAJPER Lublin - KLASYCZNA

11. RADOMSKI Marek, ZKS Warszawa - TAKTYCZNA

12. KUCZYŃSKI Piotr, STARY WIARUS Łomianki - TAKTYCZNA+


SKŁAD 4 (zamknięty)

1. KARKUTKIEWICZ Mariusz, LOK Myszków - TAKTYCZNA+

2. KIERES Tomasz, KOMANDOR Katowice - TAKTYCZNA

3. DYNARZEWSKI Dariusz, NTS Grudziądz - TAKTYCZNA+

4. MIROWSKI Adam, STS Szczecin - TAKTYCZNA

5. OPRZĄDEK Remigiusz, NTS Grudziądz - OTWARTA

6. STEPHAN Tomasz, NTS Radzyń Podlaski - TAKTYCZNA+

7. WIELKOPOLSKI Paweł, NTS Grudziądz - TAKTYCZNA+

8. RAWSKI Maciej, ŚLĄSK Wrocław - TAKTYCZNA

9. CZELEJ Tomasz, FUNGIN Lublin - TAKTYCZNA+

10. SAAR Sebastian, ŚLĄSK Wrocław - TAKTYCZNA+

11. CIEŚLIK Jarosław, PATRON Krasnystaw - TAKTYCZNA+

12. POLAŃSKI Dawid, ŚLĄSK Wrocław - TAKTYCZNA


SKŁAD 5 (zamknięty)

1. STADNICKI Jakub, ZIEMIA Chełmińska - KLASYCZNA

2. SUŁEK Maciej, ZAWISZA Bydgoszcz - KLASYCZNA

3. GŁUCH Marcin, ZAWISZA Bydgoszcz - TAKTYCZNA

4. RADASZEWSKI Piotr, ZIEMIA Chełmińska - KLASYCZNA

5. ZGUTKA Jacek, NTS Grudziądz - TAKTYCZNA

6. KRAJEWSKI Zbigniew, SALWA Wołomin - TAKTYCZNA

7. TALARCZYK Marcin, ZAWISZA Bydgoszcz - TAKTYCZNA

8. MIERZEJWSKI Krystian, STARY WIARUS Łomianki - TAKTYCZNA+

9. KANIEWSKI Andrzej, TARCZA Szamotuły - OTWARTA

10. PARKA Piotr, COVER Warszawa - TAKTYCZNA+

11. WANIOŁKA Marcin, STARY WIARUS Łomianki - TAKTYCZNA+

12. SŁODKOWSKI-STRUZIK Przemysław, ZKS Warszawa - TAKTYCZNA


LISTA REZERWOWA (wg. kolejnosci zgłoszeń w panelu rejestarcyjnym)

19. Adam Mikołajczyk

20. Grzegorz Wieczorek

27. Rafał Woźnica

28. Cezary Kowalczuk

29. Paweł Moder - opłata

33. Marcin Fidelus - opłata

34. Norbert Kiderys