logotype
1% dla Ani Wieczorek | 

Zawody



Klub Strzelecki TARCZA 96 Poznań,

                                                                                                                                                                przy współpracy Grupy Strzeleckiej "ACTIVER" Poznań,

 Stowarzyszenia DYWIZJON Poznań  oraz

przy wsparciu organizacyjnym firmy 3gun.pl


                        zapraszają na I zawody rankingowe sezonu 2017/2018


Termin:

21.10.2017- Przedmecz (rozpoczęcie - 10.00/10.30)

22.10.2017- Zawody ( brefing przed zawodami - 9.00/ pierwsze strzały na torach - 9.30 )

Miejsce: strzelnica OSS Rybieniec k. Chełmna

Ilość torów: 5

Ilość strzałów: 200

Amunicja (przy 100% celności): 114 karabin,  46 pistolet, 40 strzelba

Ilość zawodników: 50 ( 5 x 10 os. )

Opłata startowa płatna tylko przelewem:

170 PLN- jeżeli płatność nastąpi do 1.10.2017
350 PLN- jeżeli płatność nastąpi w dniu zawodów

Opłata startowa nie podlega zwrotowi, ale może zostać przeniesiona na innego zarejestrowanego zawodnika.

Dane do przelewu:

GS ,,Activer” Poznań

44 1320 1016 2170 9096 2000 0002

W tytule przelewu należy napisać: LS2018/1 oraz imię i nazwisko uczestnika.

Uwaga.

Osoby bez wpłaty będą wpisywane wyłącznie na listę rezerwową. Wpisanie na listę rezerwową nie gwarantuje startu w zawodach, a o kolejności rejestracji decyduje kolejność wpłat.

WAŻNE - istnieje możliwość strzelania w przedmeczu oprócz sędziów i obsługi. Zainteresowani proszeni są o kontakt z kierownikiem zawodów.  

Kontakt - wyzg@interia[kropka]pl

5zero248575jeden

Przedmecz 

1. JACEK Zdzisław, KABAR Łódź - KLASYCZNA SG

2. KLACZYŃSKI Krzysztof, TARCZA 96 Poznań - OTWARTA

3. KOZŁOWSKI Marek, KABAR Łódź - KLASYCZNA S

4. WANDZEL Robert, KABAR Łódż - TAKTYCZNA + S

5. MITULSKI Leszek, TARCZA Szamotuły - OTWARTA

6. KURASZEWICZ Radosław, KABAR Łódź - TAKTYCZNA S

7. ORLIŃSKI Dominik, DYWIZJON Poznań - KLASYCZNA S

8. KOWALCZUK Cezary, LEGIA Warszawa - TAKTYCZNA +

9. SZYMANIAK Wiktoria, TARCZA Szamotuły - TAKTYCZNA S

10. KORONKIEWICZ Michał, STRZELMISTRZ Łódż - TAKTYCZNA

11. PANIEŃSKI Paweł, TARCZA 96 Poznań  -TAKTYCZNA S

12. BEREZOWSKI Paweł, ZKS Warszawa - KLASYCZNA S

13. BOJANOWSKI Piotr, ZKS Warszawa - KLASYCZNA S

14. TALAREK Andrzej, ZKS Warszawa - KLASYCZNA S

15. SZWARC Paweł, KABAR Łódź - KLASYCZNA S

16. CZYŻ Stanisław, TARCZA Szamotuły - KLASYCZNA

17. ŚWIERZBIŃSKI Karol, LEGIA Warszawa - TAKTYCZNA +

18. KEMPKA Dominik, TARCZA 96 Poznań - OTWARTA

19. ŚWIĆ Marcin, DYWIZJON Poznań - KLASYCZNA S

20. JANISIÓW Marcin, ZBROJOWNIA Poznań - KLASYCZNA

21. STERZYŃSKI Michał, DWÓR Grunwaldzki - OTWARTA

22. KRÓLSKI Bartosz, TARCZA 96 Poznań - KLASYCZNA


Zawody 

SKŁAD 1 (zamknięty)

1. RAWSKI Maciej, ŚLĄSK Wrocław - TAKTYCZNA

2. POLAŃSKI Dawid, ŚLĄSK Wrocław - KLASYCZNA

3. WASILEWSKI Artur, LEGIA Warszawa - TAKTYCZNA +

4. SZCZĘSNY BARTOSZ, ŚLĄSK Wrocław - TAKTYCZNA +

5. SAAR Sebastian, ŚLĄSK Wrocław - TAKTYCZNA +

6. CUDNY Michał, KABAR Łódź - OTWARTA

7. DOBRZYNIAK Radosław, Ziemia Chełmińska - TAKTYCZNA

8. ŁOPACIŃSKI Piotr, ŚLĄSK Wrocław - TAKTYCZNA

9. WIATRZYK Bartosz, ŚLĄSK Wrocław - TAKTYCZNA

10. KUKIEŁKA Aleksander, KRAGAL Bytom - KLASYCZNA

SKŁAD 2

1. OLECH Paweł, STS Szczecin - KLASYCZNA

2. SZULIŃSKI Adam, STS Szczecin - OTWARTA

3. PONCYLISZ Wojciech, STS Szczecin - KLASYCZNA

4. PIASECKI Artur, STS Szczecin - OTWARTA

5. ROMANKIEWICZ - HECK Agnieszka, PRETOR Gorzów Wlkp. - TAKTYCZNA

6. HECK Michał, PRETOR Gorzów Wlkp. - TAKTYCZNA

7. ZDZITOWIECKI Andrzej, ZKS Warszawa - OTWARTA

8. BORKOWSKI Łukasz, ZKS Warszawa - KLASYCZNA

9. WILCZYŃSKI Artur, LEGIA Warszawa - TAKTYCZNA +

10. KUCZYŃSKI Piotr, STARY WIARUS Łomianki - TAKTYCZNA +

SKŁAD 3 (zamknięty)

1. GAWRYŚ Paweł, GARDA Ostróda - TAKTYCZNA +

2. WĘGLARCZYK Mariusz, LEGIA Warszawa - TAKTYCZNA+

3. OZYRA Marcin, TARCZA 96 Poznań - TAKTYCZNA +

4. KOROŚCIK Tomasz, TOP GUN Aleksanderów Łódzki - TAKTYCZNA +

5. GUSTA Tomasz, TOP GUN Aleksandrów Łódzki - TAKTYCZNA +

6. RZEPA Rafał, TARCZA 96 Poznań - TAKTYCZNA +

7. STEPURA Leszek, IC Piła - TAKTYCZNA

8. CZAJKOWSKI Sebastian, TARCZA 96 Poznań - TAKTYCZNA +

9. BOCHEŃSKA Aneta, TARCZA 96 Poznań - OTWARTA

10. MAZUR Joanna, TARCZA 96 Poznań - OTWARTA


SKŁAD 4 (zamknięty)

1. SZOPIŃSKI Tomasz, OLENDER Wielka Nieszawka - TAKTYCZNA +

2. JAŚKIEWICZ Krzysztof, ZAWISZA Bydgoszcz - KLASYCZNA

3. GURTOWSKI Maciej, ZAWISZA Bydgoszcz - KLASYCZNA

4. ZABŁUDOWSKI Łukasz, ZIEMIA Chełmińska - KLASYCZNA

5. KARCZEWSKI Andrzej, ZAWISZA Bydgoszcz - KLASYCZNA

6. OSTROWSKI Michał, LEGIA Warszawa - TAKTYCZNA +

7. WRZESIEŃ-OSTROWSKA Magdalena, LEGIA Warszawa - TAKTYCZNA +

8. FIDELUS Marcin, LEGIA Warszawa -TAKTYCZNA +

9. KANIEWSKI Andrzej, TARCZA Szamotuły - OTWARTA

10. ŚRUTEK Mścisław, ZIEMIA Chełmińska - KLASYCZNA

SKŁAD 5 (zamknięty)

1. STADNICKI Jakub, Ziemia Chełmińska - KLASYCZNA

2. URBAN Tomasz, ZAWISZA Bydgoszcz - KLASYCZNA

3. URBAN Magdalena, Ziemia Chełmińska - OTWARTA

4. TESZ Piotr, NTS Grudziądz - KLASYCZNA

5. WOLFF Michał, NTS Grudziądz - TAKTYCZNA

6. SUŁEK Maciej, ZAWISZA Bydgoszcz - KLASYCZNA

7. WIELKOPOLSKI Paweł, NTS Grudziądz - TAKTYCZNA

8. OPRZĄDEK Remigiusz, NTS Grudziądz - TAKTYCZNA

9. JUREK Maciej, 7 Wymiar - BYDGOSZCZ

10. TROJNIAK Marcin, NTS Grudziądz - TAKTYCZNA

Lista rezerwowa (wg. kolejności rejestracji)

14. Mateusz Ciećko

16. Krystian Mierzejewski

17. Maciej Sułek

21. Rafał Woźnica

36. Piotr Radaszewski

45. Tomasz Różański

46. Jacek Gąsior

51. Adam Mikołajczyk.

58. Głuch Marcin

63. Tomasz Redecki

64. Przemysław Słodkowski-Struzik