logotype
1% dla Ani Wieczorek | 

1% dla Ani PDF Drukuj Email

alt

Pomóżmy potrzebującym.

Mała, dziś 1,5 roczna Ania jest wspaniałym, dzielnym dzieckiem. Niestety jest chora na nieuleczalną mukowiscydoze, genetyczną chorobę prowadzącą najczęściej do przedwczesnej śmierci . Jest chorobą ogólnoustrojową, objawiająca się przede wszystkim przewlekłą chorobą oskrzelowo-płucną oraz niewydolnością trzustki co związane jest z zaburzeniami trawienia i wchłaniania. W skrócie trzustka produkuje nadmierne ilości lepkiego śluzu, który powoduje zaburzenia we wszystkich narządach posiadających gruczoły śluzowe - powodując częste stany zapalne i infekcje. Wszelkie informacje dotyczące choroby można znaleźć na stronach: http://www.ptwm.org.pl/ oraz http://www.mukowiscydoza.pl/

Chcą pomóc Ani, prowadzimy stałą, bardzo kosztowną kuracje polegającą na niwelowaniu objawów choroby. Każdy skuteczny dzień kuracji daje nadzieje na dłuższe i szczęśliwsze życie Ani.

Celem naszego działania jest spowodowanie, aby życie Ani było jak najdłuższe i nie odbiegało w dużym stopniu od życia normalnego zdrowego człowieka.

Wierzymy w postęp medycyny i mamy nadzieję, że prędzej czy później znajdzie się lekarstwo na Mukowiscydozę, dlatego też zamierzamy walczyć z chorobą najdłużej jak tylko się da.

Pomoc w postaci przekazania 1% swojego podatku PIT, pozwoli nam prowadzić skuteczną kuracje – leczenie, lekarstwa, rehabilitacje naszej córeczki.

Z góry dziękujemy

Julita i Piotr - rodzice