logotype
1% dla Ani Wieczorek | 

Nowy regulamin

LIGA SPORTERA” – Wielobój Strzelecki 3 Broni po „liftingu”

Właśnie rusza nowy sezon Ligii Sportera 2017/2018, a wraz z nim wprowadzamy kolejną korektę Regulaminu,

zmiany dotyczą tych punktów, na które słyszeliśmy najwięcej narzekań ( uwag, uwag oczywiście ;) ) od zawodników.

Niezmienne w Lidze Sportera pozostaje „zacięcie militarne” i przesłanie do wszystkich uczestników –

„doskonalcie umiejętności strzeleckie a wyniki przyjdą same”.

Doświadczenie z lat poprzednich pokazuje, że młodzi stażem zawodnicy, dość lekko traktują

Wyzwania, jakie stają przed mini na zawodach Ligii Sportera, kończy się to potem dyskwalifikacją

i zniechęceniem do tej formuły zawodów.

Nie ma się jednak co użalać nad sobą, dokładnie poznać regulamin oraz trenować, trenować… .

Najistotniejszymi zmianami w przepisach są:

1. Wydzielenie, jako osobnej klasy Sporter Taktycznej Plus;

2. wykreślenie konieczności odzyskiwania „pustych magazynków”;

3. dopuszczenie w klasie Sporter OTWARTEJ magazynków i szybkoładowaczy, o pojemności do 10 szt. do strzelb gładkolufowych.

Sporej zmianie uległa też procedura startowa:

1. Zawodnik reguluje/sprawdza przyrządy optyczno-elektroniczne celując w ziemię bezpośrednio przed sobą;

2. sędzia po odczytaniu „opisu toru” i serii pytań, bezpośrednio przed startem nie odpowiada na żadne pytania

dotyczące przebiegu, zawodnik jak nie uważał wcześniej jest sam sobie winien.

Jest oczywiście kilka innych zmian, ale do odszukania ich, potrzebne będzie dokładne przeczytanie regulaminu,

co oczywiście wszystkim wyjdzie tylko na dobre.

A więc … „ładuj przygotuj się” i do boju ;-)

Ze strzeleckim pozdrowieniem.

Rada* Ligi Sportera

* tak , takie coś też powstało, ale o tym za chwilę bo to zahacza o PZSS a więc musi byc poważnie ;) :)
 
Zmiana miejsca zawodów Mistrzostw Polski !!!
Szanowni Strzelcy.
 
Z przykrością musimy Was poinformować o decyzjach które podjęliśmy w dniu dzisiejszym. Otóż, niestety, przyroda – jak to zwykle ona – pokazała, że jest silniejsza od człowieka. Wczoraj, tj. 11 sierpnia w nocy, nad lasami i całym powiatem na którym znajduje się obiekt strzelnicy w Podstolicach, przeszedł huragan. To co zostało z lasu na strzelnicy, drogach dojazdowych i w bezpośrednim otoczeniu możecie zobaczyć na zdjęciach poniżej. Mimo uruchomienia z naszej strony wszystkich sił, kontaktów z nadleśnictwem, rozmów, nacisków itp. itd. nie ma możliwości by przeprowadzić w Podstolicach zawody Mistrzostw Polski. Praktycznie ta strzelnica nie istnieje: (  I...nie nie, nie chcieliśmy nawet przez chwilę odwoływać zawodów. Stanęliśmy tylko przed dylematem – nie wiedzieliśmy którą strzelnicę dla Was wybrać spośród tych setek obiektów które mamy wokół nas :)  I wybraliśmy dla Was najlepszą z możliwych – pragniemy oficjalnie poinformować, że zawody Mistrzostwa Polski Ligi Sportera w 2017 roku odbędą się na strzelnicy w miejscowości Racław k. Gorzowa Wielopolskiego. Strzelnica nalezy do: Klub Strzelecko Kolekcjonerski Pretor. Jesteśmy świadomi minusów tej decyzji, ale też uważamy, że plusy , a tych jest sporo, zrekompensują Wam zmianę miejsca zawodów. Obiekt strzelnicy zapewnia wszystko co potrzeba do przeprowadzenia Mistrzostw Polski. Tak, tak, wiemy, jest on dalej dla niektórych. Ale też jest bliżej dla innych :) Prosimy Was o zrozumienie i uwierzenie nam przynajmniej na słowo – nie będziecie rozczarowani strzelając na tej strzelnicy :)
Drodzy Strzelcy, Znajomi Ligi, Sponsorzy i sympatycy....serdecznie Was przepraszamy za zaistniałą sytuację i obiecujemy, że Mistrzostwa Polski Ligi Sportera 2017 odbędą się na gwarantowanym przez nas poziomie mimo zmiany miejsca.
 
Zapraszamy Was wszystkich do Racławia!!
PS.  - Oczywiście jeżeli ktoś z zawodników uzna, że zmiana miejsca mu nie odpowiada to otrzyma zwrot opłaty startowej.
PS. 2. – na wszelkie pytania związane z ww. sytuacją odpowie Wam kierownik zawodów. Namiary znacie :)
 
Bedzie w czym wybierac:)

Po strzelaniu będziecie się raczyc nagrodami i upominkami od naszych sponsorów. Będą o Was mówić w radiu i telewizji. Czekamy na Was już za dwa tygodnie.

Załoga LS.

Rysunek1

 
GUNTV i Liga Sportera

GUN TV - ligasportera avatar x2

Drodzy Strzelcy.

Jak każdy z Was się orientuje, obecnie bez dobrej oprawy medialnej, ciekawych przekazów w mediach społecznościowych czy portalach branżowych, nie fukcjonuje żadna dyscyplina sportu. Liga Sportera napotkała na swojej drodze najwyższej jakości fachowców w tym temacie - zespól GUNTV.pl! Świetna znajomość poruszanych tematów - aktywni strzelcy -, doskonały warsztat, najlepszy sprzęt i to co najważniejsze..ludzie z pasją! Gościlismy ekipę GUNTV.pl na zawodach Ligi i jesli jeszcze nie wiecie, wyszedł z tego taki oto materiał https://www.youtube.com/watch?v=-EXCl0gt4Rg. Obecnie to 108000 wyświetleń na Youtub-ie:)

Mamy niezwykłą przyjemność współpracować z tą firmą i już cieszymy się z przyszłych wspólnych projektówLaughing

Odwiedzajcie jej konto na FB - warto!

Pozdrawiamy

załoga LS

 
GUNFIRE razem z Liga Sportera

44

Szanowni Strzelcy.
Czy mówi Wam coś nazwa GUNFIRE? Myślimy, że dla wielu z Was nazwa ta nie jest obca:) Ale od dzisiaj, strzelcy Ligi Sportera mogą ją zacząć uważać za swoją;) gdyż firma GUNFIRE z Wroclawia postanowiła zostać kolejnym sponsorem i fundatorem nagród dla zawodników 3 GUN Liga Sportera!
Wielkie podziękowania dla firmy za okazane zaufanie i obiecujemy trzymać poziom by jej nie zawieść:)

Wszystkich zainteresowanych poznaniem profilu firmy prosimy o zapoznanie się z krótką informacją o GUNFIRE.

''Gunfire to marka znana głównie fanom Airsoftu, w którym specjalizujemy się od wielu lat. Naszą pasje i zaangażowanie potwierdza zdobycie sześć razy z rzędu, prestiżowej nagrody w corocznym konkursie „Airsoft Players' Choice Awards” organizowanym przez międzynarodowy portal Popularairsoft.com w kategorii „Najlepszy sklep airsoftowy w Europie”.
W tym roku zdecydowaliśmy się na kolejny krok i rozszerzamy ofertę także o asortyment dla strzelców. To proces, który jeszcze się nie zakończył, więc z tygodnia na tydzień będzie przybywać produktów w kategorii "Strzelectwo". To zarówno pasy, ładownice czy pokrowce na broń, jak i okulary strzeleckie czy asortyment akcesoriów do broni.
Gunfire to nie tylko prężnie działający sklep internetowy. Posiadamy również bogato wyposażony salon stacjonarny zlokalizowany we Wrocławiu, w siedzibie firmy.
Znajdziecie w nim szeroki wybór naszych najlepszych produktów, a nasi sprzedawcy z przyjemnością zaprezentują, wyjaśnią i doradzą najlepszy wybór.
Zapraszamy na Gunfire.pl oraz do naszego sklepu stacjonarnego we Wrocławiu, przy ulicy Długosza 42-46.

 
Kalendarz zawodów 3 GUN Liga Sportera w roku 2015/2016

Szanowni strzelcy 3 Gun.

W zakładce KALENDARZ pojawiły sie już terminy przyszłorocznych zawodów Ligi Sportera oraz zawodów tzw. Ligi Zachodniej. Jest z czego wybierać a zapraszamy na wszystkieSmile

Już teraz zaplanujcie sobie starty w zawodach Ligi Sportera. Warto, bo sponsorzy nas nie opuszczają i obiecują sporą pomoc, a  więc sporo ciekawych nagród i upominków. Postaramy się również, by w tym sezonie zwycięzcy rankingu Ligi Sportera poczuli się jeszcze bardziej docenieni.

Pragniemy Wam zwrócić uwagę, że pojawiła się nowa "miejscówka" - strzelnica w Babimoście. Mistrzostwa Polski odbędą się właśnie tam. Duża liczba osi i brak ograniczeń strzeleckich spowodują, że możecie szykować spooorą liczbę amunicjiWink

Zapraszamy i do zobaczenia na strzelnicach!Smile

 
MTS - Modular Target System

Kolejne miłe wieści dla Was:)

Jak wiecie, stałym sponsorem naszych zawodów jest firma 3gun.pl prowadzona przez jednego z najlepszych strzelców 3GUN, Kubę Stadnickiego. Wyroby produkowane przez Kubę to świetna jakość ze względu na użyte materiały i na najwyższym poziomie wykonanie. Cały osprząt sygnowany jest indywidualną nazwą - MTS - Modular Target System.
Na Mistrzostwa Polski firma przygotowała coś specjalnego - cele metalowe w postaci tarcz sylwetkowych i gongów, wszystko dostosowane do ostrzeliwania z karabinków! A więc doskonały sprzęt do treningu!
Te sporej wartości urządzenia znajdą się rękach zawodników Mistrzostw Polski Ligi Sportera - nie tylko zwycięzców - bo wszystkich, którzy wezmą udział w losowaniu:))
Czyli - do zobaczenia, czekamy na Was:)

mts_logo_kolor

 
Strzelnica.tv bedzie na Mistrzostwach Polski!

Miło nam poinformować, że Strzelnica.tv czyli internetowy kanał o broni, strzelaniu i wszystkim co jest związane ze strzelectwem objął patronatem Mistrzostwa Polski Ligi Sportra 2015:)
Znając bardzo wysoki poziom dotychczas prezentowanych relacji, można spodziewać się świetnego materiału do oglądania i słuchania!
Oczekujcie i wypatrujcie filmu po mistrzostwach.
Firmie oczywiście serdecznie dziekujemy i do zobaczenia na zawodach:)

stv
 
"FAM-PIONKI" sponsorem Mistrzostw Polski

Szanowni Strzelcy.

Fabryka Amuncji Myśliwskiej "FAM-Pionki" zaufała organizatorom i postanowiła dołaczyć do sponsorów V Mistrzostw Polski ligi Sportera. Firma, która jest producentem bardzo dobrej amunicji do strzelb ufunduje nagrody właśnie w postaci swoich wyrobów. Pragniemy poinformować, że oprócz świetnej amunicji dla myśliwych firma rozszerza swój asortyment i produkuje amunicje dla coraz wiekszej liczby osób zajmujacych się strzelectwem sportowym, dynamicznym. Różne długości naboi, wielkości śrutu czy naważki prochu  - wszystko to można znaleźć wśród wyrobów firmy. Kierownictwu Fabryki Amunicji Myśliwskiej a w szczególności Pani Prezes, Magdalenie Niedzieskiej dziekujemy za zaufanie i pomoc w rozwoju strzelectwa dynamicznego i uatrakcyjnienie zawodówLaughing

LOGO FAM

 
Firma P1G TAC dolacza do naszych sponsorów!

Szanowni strzelcy. Jak wiecie staramy się by zawody i ich oprawa stały na możliwie najwyższym poziomie. Do tego jednak potrzebna jest pomoc firm które widząc nasze zaangażowanie włączają się w sponsorowanie zawodów. Ostatnie rozmowy przyniosły efekt w postaci dołączenia do nas firmy P1G TAC z...Ukrainy. Tak, tak, mimo różnych, niepokojących rzeczy które dzieją się obecnie w tym kraju, są tam firmy które swoimi produktami sięgają najwyższych półek. W Polsce jedynym importerem odzieży firmy jest  sklep FORT 19

Poniżej kilka zdań ta temat firmy a bliżej zapoznacie się z nią już na najbliższych zawodach Ligi SporteraSmile

Marka P1G-Tac  jest owocem wieloletnich doświadczeń grupy militarnych pasjonatów z Prof1Group , którzy, projektując odzież taktyczną, na własnej skórze testowali i dochodzili do najlepszych  rozwiązań, dodatkowo zapożyczając sprawdzone patenty od armii całego świata. 
Większość elementów to unowocześnione wersje legendarnych modeli wojskowych, które sprawdziły się m.in. podczas wojny w Afganistanie w latach 80'.
Nowoczesny design podążający za światowymi trendami sprawia, że odzież PIG-Tac nada się zarówno do wojskowych jak i cywilnych zastosowań.
Odzież PIG-Tac została ona stworzona z myślą o jednostkach specjalnych pracujących w trudnych i zmiennych warunkach terenowych i pogodowych.
Tkanina, z której zostały wykonane spełnia wojskowe standardy NATO. Zwiększona trwałość, właściwości maskujące w IR, wzmocnione wykończenia, elastyczne wstawki. Oryginalne zamki błyskawiczne YKK i wojskowe rzepy Velcro.P1G-Tac zdecydowanie stawia na najwyższą jakość.

 
BUOS - czyli JAKOSC I DOSWIADCZENIE

Tak, tak, Wasze domysły są właściweLaughing Znana warszawska firma BUOS postanowiła podjąć długoletnią współpracę z Ligą Sportera i zostać sponsorem naszych zawodów! Pragniemy poinformować, że przeprowadzone rozmowy z przedstawicielami firmy pokazały, że i BUOS i Liga Sportera, chcą podążać w jednym kierunku - pragniemy promować i rozwijać strzelectwo w różnych postaciach, prezentować strzelcom sprzęt najlepszej jakości a także stawiać organizację zawodów i układ klient - firma na najwyższym poziomie. Z dotychczasowej współpracy z firmą BUOS możemy tylko stwierdzić, iz powyższe to nie tylko suche stwierdzenia. BUOS to profesjonalna i doświadczona rusznikarnia, doskonałej jakości broń HS i XDM, amunicja w dobrych cenach, mnóstwo broni używanej i najważniejsze, rzetelne podejście do klienta. Cieszymy się ze współpracy z taką firmą, a Was  Drodzy strzelcy informujemy, że już na najbliższych zawodach odczujecie w miły sposób pomoc firmy BUOS dla Ligi SporteraLaughing

Właścicielom firmy dziękujemy za zaufanie!

Do zobaczenia w Podstolicach.

 
Firma HELIKON - TEX dolacza do nas!

Mamy przyjemność powiadomić Was, że wrocławska firma Helikon-Tex postanowiła wesprzeć zawody Ligi Sportera i została sponsorem/fundatorem nagród dla zawodników. Razem ze swoim partnerem detalicznym, sklepem e-militaria.pl  firma postanowiła ufundować kupony o sporej wartości na zakup dowolnego produktu ze swojej oferty, jak też dostarczy organizatorom produkowane przez siebie akcesoria dla najlepszych zawodników. Jesteśmy niezmiernie dumni, że firma doceniła poziom naszych zawodów i postanowiła z nami współpracowaćSmile

Tak więc poprzez naszą stronę i profil na FB, będziecie dowiadywać się o ofercie firmy i nowościach. Ponadto na zawodach będziecie mogli zapoznać się z produkowanym przez firmę asortymentem i zakupić go w atrakcyjnych cenach.

Wiecej o firmie możecie przeczytać TU

Dziękujemy za zaufanieSmile

 
<< Początek < Poprzednia 1 2 3 4 5 Następna > Ostatnie >>

Strona 1 z 5