logotype
1% dla Ani Wieczorek | 

Zawody

Wielkopolskie Towarzystwo Sportowe

„ TARCZA 96 „ Poznań

zaprasza na zawody Ligi Sportera

Termin:

22.04.2017- Przedmecz (rozpoczęcie - 10.00)

23.04.2017- Zawody ( brefing przed zawodami - 8.30/ pierwsze strzały na torach - 9.00 )

Miejsce: Strzelnica Podstolice

Kontakt: kaka[wytnij to] Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

              tel. 60jeden 722 37osiem

Ilość torów: 5

Ilość strzałów: 185

Ilość amunicji (przy 100% celności):

pistolet: 49 szt.

karabin: 88 szt. UWAGA - będzie potrzeba użycia zawieszenia do karabinu (slingu)

strzelba: 48 szt.

(w przypadku strzelby i pistoletu ilości mogą ulec zmianie ze względu na dowolność wyboru broni do ostrzelania celów)

REJESTRACJA ZAKOŃCZONA - PROSIMY O NIE DOKONYWANIE JUŻ OPŁAT.



Ilość zawodników: 60 (12 osób w 5 składach)

Uwaga.

Osoby bez wpłaty będą wpisywane wyłącznie na listę rezerwową. Wpisanie na listę rezerwową nie gwarantuje startu w zawodach, a o kolejności rejestracji decyduje kolejność wpłat. Opłata nie zostaje zwrócona, ale może zostać przeniesiona na innego zawodnika.

Osoby chętne do strzelania w przedmeczu proszone są o kontakt z kierownikiem zawodów.

Przedmecz 

1. JACEK Zdzisław, KABAR Łódź - KLASYCZNA

2. KLACZYŃSKI Krzysztof, TARCZA 96 Poznań - OTWARTA

3. KOZŁOWSKI Marek, KABAR Łódź - KLASYCZNA

4. WANDZEL Robert, KABAR ŁÓDŹ - TAKTYCZNA

5. SZYMANIAK Wiktoria, TARCZA Szamotuły - TAKTYCZNA+

6. BOJANOWSKI Piotr, ZKS Warszawa - KLASYCZNA

7. TALAREK Andrzej, ZKS Warszawa - KLASYCZNA

8. KAUC Tomasz, KABAR Łódź - TAKTYCZNA

9. IDKOWIAK Adam, JASTRZĄB Swarzędz

10. MAZUR Joanna, TARCZA 96 Poznań - TAKTYCZNA+

11. BOCHEŃSKA Aneta, TARCZA 96 Poznań - TAKTYCZNA+

12. KAŁUŻNY Mateusz, GILZA Pleszew - TAKTYCZNA+

13. MYK Dawid, PETRUCCI SHOOTING Toruń- TAKTYCZNA

14. MYK Dominika, PETRUCCI SHOOTING Toruń - TAKTYCZNA

15. KANIEWSKI Andrzej, TARCZA Szamotuły - TAKTYCZNA

16. GŁUCH Marcin, ZAWISZA Bydgoszcz - TAKTYCZNA

17. SADŁOŃ Bartosz, HUSARZ Tułowice - TAKTYCZNA

18. PANIEŃSKI Paweł, TARCZA 96 Poznań - TAKTYCZNA

19. KURASZEWICZ Radosław, KABAR Łódź - TAKTYCZNA

20. BEREZOWSKI Paweł, ZKS Warszawa - TAKTYCZNA

21. DZIAMSKI Dariusz, ZBROJOWNIA Poznań - KLASYCZNA

22. OZYRA Marcin, TARCZA 96 Poznań - TAKTYCZNA+

23. CZAJKOWSKI Sebastian, TARCZA 96 Poznań - TAKTYCZNA+

24. POPŁAWSKI Rafał, ZKS Warszawa - TAKTYCZNA+

25. SZYMON Kaczmarek, TARCZA 96 Poznań - KLASYCZNA

26. KAROŃ Piotr, PRETOR Gorzów Wlkp. - TAKTYCZNA +

27. SZWARC Paweł, KABAR Łódź - KLASYCZNA

Zawody 

SKŁAD 1 (zamknięty)

1. REDECKI Tomasz, KABAR Łódź - TAKTYCZNA

2. LEWANDOWSKI Przemysław, KABAR Łódź - OTWARTA

3. BORKOWSKI Łukasz, ZKS Warszawa - KLASYCZNA

4. SZCZĘSNY Bartosz, ŚLĄSK Wrocław - TAKTYCZNA+

5. MIERZEJEWSKI Krystian, STARY WIARUS Łomianki - TAKTYCZNA+

6. TALARCZYK Marcin, PETRUCCI SHOOTING Gęsin - KLASYCZNA

7. OSMOŁA Rafał, STARY WIARUS Łomianki - OTWARTA

8. SŁODKOWSKI-STRUZIK Przemysław, ZKS Warszawa - TAKTYCZNA+

9. SANOWSKI Paweł, KBS Zbąszynek - KLASYCZNA

10. WANIOŁKA Marcin, STARY WIARUS Łomianki - TAKTYCZNA+

11. CZEKALA Tomasz, ZKS Warszawa - TAKTYCZNA

12. GAWRYŚ Paweł, GARDA Ostróda - TAKTYCZNA+

SKŁAD 2 (zamknięty)

1. WASILEWSKI Artur, LEGIA Warszawa - TAKTYCZNA+

2. OSTROWSKI Michał, LEGIA Warszawa - TAKTYCZNA+

3. OSTROWSKI Paweł, LEGIA Warszawa - TAKTYCZNA+

4. DIERING Marek, STS Szczecin - TAKTYCZNA

5. DIERING Szymon, STS Szczecin - KLASYCZNA

6. SZOBCZAK Ernest, STS Sczecin - KLASYCZNA

7. KIDERYS Norbert, STS Szczecin - TAKTYCZNA

8. WILK Robert, STS Szczecin - KLASYCZNA

9. BĄCZKOWSKI Maciej, STS Szczecin - TAKTYCZNA

10. POKLEWSKI-KOZIEŁ Aleksander, LEGIA  Warszawa - TAKTYCZNA

11. KRZEWICKI Marek, STS Szczecin - OTWARTA

12. KARCZEWSKI Andrzej, ZAWISZA Bydgoszcz - KLASYCZNA

SKŁAD 3 (zamknięty)

1. OLECH Paweł, STS Szczecin - KLASYCZNA

2. SZULIŃSKI Adam, STS Szczecin - OTWARTA

3. PIASECKI Artur, STS Szczecin - OTWARTA

4. TERLECKI Grzegorz, STS Szczecin - TAKTYCZNA

5. SAAR Sebastian, ŚLĄSK Wrocław - TAKTYCZNA+

6. ROMANKIEWICZ-HECK Agnieszka, PRETOR Gorzów - TAKTYCZNA

7. HECK Michał, PRETOR Gorzów - TAKTYCZNA

8. RAWSKI Maciej, ŚLĄSK Wrocław - KLASYCZNA

9. BIEGAJ Michał, ZKS Warszawa - OTWARTA

10. MICHALIK Piotr, ZKS Warszawa - TAKTYCZNA+

11. KUPIDŁOWSKI Andrzej, ZKS Warszawa - TAKTYCZNA +

12. WOŹNICA Rafał, PRETOR Gorzów Wlkp. - TAKTYCZNA

SKŁAD 4(zamknięty)

1. ZGUTKA Jacek, NTS Grudziądz - TAKTYCZNA

2. BIAŁY Krzysztof, NTS Grudziądz - TAKTYCZNA 

3. HALICKI Łukasz, STRZELEC Szczecin - TAKTYCZNA+

4. POBIARŻYN Gizela, PRETOR Gorzów - TAKTYCZNA+

5. CHABINKA Przemysław, STRZELEC Szczecin - TAKTYCZNA+

6. WILCZYŃSKI Artur, LEGIA Warszawa - TAKTYCZNA+

7. MODER Paweł, ZKS Warszawa - OTWARTA

8. MIKOŁAJCZYK Patryk, STARY WIARUS Łomianki - OTWARTA

9. ŁASKI Remigiusz, STRZELEC Żyrardów - TAKTYCZNA+

10. CUDNY Michał, KABAR Łódź - OTWARTA

11. MUCHALSKI Karol, ŚLĄSK Wrocław - KLASYCZNA

SKŁAD 5 (zamknięty)

1. STADNICKI Jakub, S.S.Cz.Z.Ch. Chełmno - KLASYCZNA

2. URBAN Magdalena, ZAWISZA Bydgoszcz - KLASYCZNA

3. URBAN Tomasz, ZAWISZA Bydgoszcz - KLASYCZNA

4. MITULSKI Leszek, TARCZA Szamotuły - OTWARTA

5. JĘDRUSEK Piotr, TARCZA Szamotuły - OTWARTA

6. STELMASZCZYK Marek, VIS Gostyń - OTWARTA

7. GURTOWSKI Maciej, ZAWISZA Bydgoszcz - KLASYCZNA

8. ŚRUTEK Mścisław, ZIEMIA CHEŁMIŃSKA Toruń - KLASYCZNA

9. JUREK Maciej, 7 WYMIAR ?? - TAKTYCZNA+

10. SUŁEK Maciej, ZAWISZA Bydgoszcz - KLASYCZNA

11. RADASZEWSKI Piotr, ZIEMIA CHEŁMIŃSKA Toruń - KLASYCZNA

12. CZYŻ Stanisław, TARCZA Szamotuły - KLASYCZNA

Lista rezerwowa (wg. kolejności rejestracji)

1.Tadeusz Pałka

2. Zdzisław Mastaliński

3. Mikołaj Ciaś