logotype
1% dla Ani Wieczorek | 

Zawody PDF Drukuj Email

STOWARZYSZENIE KABAR w ŁODZI ORAZ GRUPA STRZELECKA "ACTIVER" POZNAŃ

zapraszają na

 VI MISTRZOSTWA POLSKI Ligi Sportera

termin -  28 sierpnia 2016 ( 27 przedmecz)

godz. rozpoczęcia -  godz. 9.00 ! - pierwsze strzały na osiach

odprawa przed zawodami - 8.30 !

miejsce - strzelnica Centrum Szkolenia Camp-X w Babimoście k. Zielonej Góry

ilość torów - 8

minimalna ilość strzałów: około 350

amunicja: w opracowaniu

Istnieje możliwość udziału w zawodach w przedmeczu. Osoby zainteresowane proszone są o kontakt z kierownikiem zawodów.


maksymalna ilość zawodników - 80 osób

Podczas zawodów zapewniony jest posiłek, napoje, itp.

Opłata startowa: 300 zł do dnia 15 lipca przy rejestracji internetowej. Tylko w przypadku wolnych

miejsc można dokonać opłaty na miejscu w biurze zawodów w wysokości 400 zł. Opłata startowa

nie podlega zwrotowi, ale może zostać przeniesiona na innego zarejestrowanego zawodnika.

Numer konta: 44132010162170909620000002, Grupa Strzelecka ,,Activer' Poznań, tytułem - MPLS2016

W formularzu rejestracyjnym prosimy o dokładne i zgodne ze stanem faktycznym wpisywanie nazwy klubu.

Zawodnik zostanie zarejestrowany na liście startowej po wpłacie wpisowego na konto bankowe.
Osoby bez wpłaty będą wpisywane wyłącznie na listę rezerwową.

Wpisanie na listę rezerwową nie gwarantuje startu w zawodach, ponieważ maksymalna liczba startujących

w głównym dniu zawodów (60 osób) nie będzie zwiększona.

W dniu zawodów uzupełnienie listy startowej do 80 osób - wg. kolejności zgłoszeń w biurze zawodów.

PRZEDMECZ.

1. WYZGAŁA Robert, KABAR Łódź - TAKTYCZNA KZ

2. REDECKI Tomasz, KABAR Łódź - KLASYCZNA SG

3. JACEK Zdzisław, KABAR Łódź - KLASYCZNA 

4. KOZŁOWSKI Marek, KABAR Łódź - KLASYCZNA

5. NIEWIADOMSKI Piotr, LEGIA Warszawa - OTWARTA 

6. BORKOWSKI Łukasz, ZKS Warszawa - KLASYCZNA

7. WANDZEL Robert, KABAR Łódź - TAKTYCZNA

8. KAUC Tomasz, KABAR ŁÓDŹ -TAKTYCZNA

9. GRUSZCZYŃSKI Jacek, ZKS Warszawa - OTWARTA

10. KURASZEWICZ Radosław, KABAR Łódź - TAKTYCZNA

11. WANIOŁKA Marcin, ZKS Warszawa - TAKTYCZNA

12. MIERZEJEWSKI Dariusz, ZKS Warszawa - KLASYCZNA

13. MIERZEJEWSKI Krystian, ZKS Warszawa - TAKTYCZNA

14. BOJANOWSKI Piotr, ZKS Warszawa - KLASYCZNA

15. BEREZOWSKI Paweł, ZKS Warszawa - KLASYCZNA

16. RADASZEWSKI Zbigniew, SPOŁEM Łódź - TAKTYCZNA

17. SKONECZNY Janusz, ZKS Warszawa - KLASYCZNA

18. SEJDA Piotr, KABAR Łódź - KLASYCZNA

ZAREJESTROWANI ZAWODNICY. -

SKŁAD I (zamknięty)

1. BIEGAJ Michał, ZKS Warszawa - KLASYCZNA

2. ANTEPOWICZ Witold, LEGIA Warszawa - TAKTYCZNA

3. POKLEWSKI-KOZIEŁŁ Aleksander, LEGIA Warszawa - TAKTYCZNA

4. POZORSKI Wojciech, BELLONA Kalisz - KLASYCZNA

5. MICHALIK Piotr, ZKS Warszawa - TAKTYCZNA+

6. ĆWIKOWSKI Hubert, KASZTELAN Rzeszów - KLASYCZNA

7. K. Karol, IGLICA Warszawa - TAKTYCZNA

8. PAŁKA Tadeusz, SALWA Wołomin - KLASYCZNA

9. KUPIDŁOWSKI Andrzej, ZKS Warszawa - TAKTYCZNA

10. HABIOR Marek, LEGION Warszawa - TAKTYCZNA

SKŁAD II (zamknięty)

1. GAWRYŚ Paweł, GARDA Ostróda - TAKTYCZNA

2. ŁAZIŃSKI Paweł, STS Szczecin - TAKTYCZNA+

3. HECK Michał, LOK Gorzów - TAKTYCZNA

4. MACKIEWICZ Łukasz, LOK Gorzów - TAKTYCZNA

5. KAROŃ Piotr, LOK Gorzów - TAKTYCZNA+

6. SADŁOŃ Bartosz, HUSARZ Opole - TAKTYCZNA

7. KRAJEWSKI Zbigniew, LEGIA Warszawa - TAKTYCZNA

8. CZYŻ Stanisław. TARCZA Szamotuły - KLASYCZNA

9. KLACZYŃSKI Krzysztof, TARCZA 96 Poznań, OTWARTA

10. MITULSKI Leszek, TARCZA Szamotuły, TAKTYCZNA+

SKŁAD III (zamknięty)

1. TALAREK Andrzej, ZKS Warszawa - KLASYCZNA

2. KOSOWSKI Bartosz, PSSW Łódź - TAKTYCZNA+

3. ŁOPACIŃSKI Piotr, ŚLĄSK Wrocław - TAKTYCZNA

4. SZCZĘSNY Bartosz, ŚLĄSK Wrocław - TAKTYCZNA+

5. WUDARSKI Mariusz, GWARDIA Zielona Góra - KLASYCZNA

6. MIKOŁAJCZYK Patryk, ZKS Warszawa - TAKTYCZNA

7. SANOWSKI Paweł, KBS Zbąszynek - KLASYCZNA

8. OSMOŁA Rafał, ZKS Warszawa - OTWARTA

9. KANIEWSKI Andrzej, TARCZA Szamotuły - OTWARTA

10. KRUTELEWICZ Mariusz, DEFENDU Poznań - KLASYCZNA

SKŁAD IV (zamknięty)

1. GĄSIOR Jacek, SKAUT Bielsko-Biała - KLASYCZNA 

2. CUDNY Michał, ZKS Warszawa - TAKTYCZNA+

3. DIERING Szymon, STS Szczecin - KLASYCZNA

4. SOBCZAK Ernest, STS Szczecin - KLASYCZNA

5. SZULIŃSKI Adam, STS Szczecin - OTWARTA

6. OLECH Paweł, STS Szczecin - KLASYCZNA

7. PIASECKI Artur, STS Szczecin - OTWARTA

8. KACZMAREK Marcin, STS Szczecin - OTWARTA

9. KUKIEŁKA Aleksander, KRAGAL Bytom - KLASYCZNA

10. URBAN Tomasz, ZAWISZA Bydgoszcz - KLASYCZNA

SKŁAD V (zamknięty)

1. SIERACKI Jędrzej, DIANA Poznań - KLASYCZNA

2. GÓRNIAK Rafał, DIANA Poznań - KLASYCZNA

3. ŻERKOWSKI Paweł, ZAWISZA Bydgoszcz - KLASYCZNA

4. LEWANDOWSKI Przemysław, KABAR Łódź - TAKTYCZNA

5. ŻYCHSKI Robert, OSS Rybieniec - TAKTYCZNA

6. STADNICKI Jakub, S.S.Cz.Z.CH. Chełm - TAKTYCZNA

7. TALARCZYK Marcin, S.S.Cz.Z.Ch Chełm - KLASYCZNA

8. SZYMEROWSKI Artur, S.S.Cz.Z.Ch. Chełm - KLASYCZNA

9. POBIARŻYN Gizela, LEGION Stargard - TAKTYCZNA

10. KACZMAREK Szymon, TARCZA 96 Poznań - KLASYCZNA

SKŁAD VI 

1. OWCZAREK Dorota, OSS Rybieniec - TAKTYCZNA

2. KUCZYŃSKI Piotr, ZKS Warszawa -  TAKTYCZNA +

4. KIERES Tomasz, KOMANDOR Katowice - TAKTYCZNA

5. WILCZYŃSKI Artur, LEGIA Warszawa - TAKTYCZNA+

6. RADASZEWSKI Piotr, S.S.Cz.Z.Ch - KLASYCZNA

7. SUŁEK Maciej, ZAWISZA Bydgoszcz - KLASYCZNA

8. MYK Dawid, ZAWISZA Bydgoszcz - TAKTYCZNA

9. TRACEWSKI Maciej, ZKS Warszawa - OTWARTA

SKŁAD VII

1. HAUK Krzysztof, KABAR Lódź - TAKTYCZNA

2. KARCZEWSKI Andrzej, S.S.Cz.Z.Ch. Chełmno - KLASYCZNA

SKŁAD VIII

1. KRZEWICKI Marek, STS Szczecin - TAKTYCZNA

2. GAWROŃSKI Marek, STS Szczecin - TAKTYCZNA

LISTA REZERWOWA.

1.  Artur Silski

2. Darek Adamski

3. Lukasz Kondratczyk

4. Arek Jaźwiński

5. Jarek Nowak

6. Zbigniew Mastaliński

7. Marcin Głuch

8. Stefan Rogoziński

10. Paweł Szymański

11. Piotr Siegieńczuk

14. Sebastian Piestrak

15. Andrzej Zdzitowiecki

17. Krzysztof Flakiewicz

18. Mariusz Węglarczyk

19. Marcin Krawczyk

20. Paweł Moder

21. Krzysztof Namyślak

22. Daniel Gankowski